LEWITT logo
_

O značce LEWITT
 

Za vznikem a úspěchem značky LEWITT stojí Rakušan Roman Perschon. Po letech strávených na pozici project managera u jednoho z největších evropských výrobců mikrofonů přišel s vlastní vizí, kterou se rozhodl naplnit. Sbalil si batoh a objezdil celý svět, aby našel lidi, kteří podpoří jeho myšlenku vyvinout novou značku high quality mikrofonů. Spousta hudebních nadšenců se k Romanovu nápadu připojila a začala s ním spolupracovat. Mezi prvními z nich byl mladý Číňan Ken Yang, kterého Romanova vize uchvátila. Díky jednomu sbalenému batohu a sdílenému nadšení objevit něco nového tak vznikla nový značka, kterou Roman Perschon pojmenoval LEWITT.

Po dlouhém vývoji přišel team okolo Romana s prvním prototypem, který byl posléze testován hudebními techniky a vybranými uživateli. Na podzim roku 2009 byla připravena zbrusu nová řada mikrofonů LEWITT, která se nemohla dočkat, až rozhýbe membrány prvních reproduktorů a přinese všem posluchačům nezapomenutelný zážitek.

Roman si vybral perfektní načasování pro uvedení nové značky na trh. Zacílil svou pozornost na dva největší veletrhy hudebních nástrojů na světě – na Anaheim a Frankfurt. Jeho prezentaci si vyslechlo tisíce návštěvníků a Roman tak navázal vztahy se spoustou lidí z hudebního světa, které zvuk produktů LEWITT maximálně zaujal. Zkušenosti producentů a muzikantů se značkou LEWITT lze nalézt na oficiálním youtube kanálu.

Po navázání prvního kontaktu s hudebním prostředím si Roman znovu sbalil batoh a opět vyrazil na cestu po celém světě. Navštívil spoustu marketingových a obchodních specialistů zabývajících se profesionální hudební technikou a roku 2011 byly rázem mikrofony LEWITT k nalezení na trzích v Evropě, USA a Jižní Americe.

Stejně jako za úspěchem mikrofonů LEWITT cestoval zakladatel Roman Perschon, začaly také cestovat jeho produkty. Objely například svět s Derrickem Wrightem, který předskakoval Adele na jejím turné, nebo byly použity během vzpomínkového koncertu na Michaela Jacksona. Postupem času se mikrofony LEWITT dostaly na spoustu pódií, do nahrávacích studií i do rukou hudebníků z celého světa.

Roman

Roman 2


 

Zastoupení v ČR:
Audio Partner, s.r.o., Děkanská vinice I 1644, Praha 4 
IČO: 27114147, DIČ: CZ27114147

Velkoobchod:
Audio Partner, s.r.o., Mezi vodami 23, 143 00 Praha 4 - Modřany 
(+ 420) 244 090 443, sales@audiopartner.com | www.audopartner.com