LEWITT logo
_

  Produkty
Recording

LEWITT LCT Authentica je nová generace univerzálních kondenzátorových mikrofonů, které vynikají skvělými technologickými specifikacemi a pozoruhodnou kvalitou zvuku. Série LCT Authentica je ideálním řešením do studií i na pódia, přičemž jejich nezaměnitelný zvuk naplní vysoká očekávání muzikantů i zvukařů.

Live

Každý, kdo se zabývá zvukovou technikou, ví, že o kvalitě nahrávek často rozhodují ty nejmenší detaily. Proto jsou mikrofony série LEWITT MTP navrženy tak, aby maximálně vyhovovaly pódiové produkci. Tato série zahrnuje kondenzátorové a dynamické mikrofony určené pro vokální i nástrojové použití.

Percussion

Mikrofony LEWITT DTP jsou speciálně určené pro bicí, perkuse a basové nástroje. Vlajkovou lodí této série je unikátní mikrofon DTP 640 REX s duální konstrukcí obsahující dynamickou a kondenzátorovou vložku, který je extra navržený pro kopáky. Ideálním řešením pro všechny zvukaře je kompletní sada DTP, ale pořizovat lze i jednotlivé mikrofony.

Wireless

LEWITT LTS je série velice dostupných, kvalitních a snadno použitelných vokálních mikrofonů. Ty jsou určeny zejména pro nenáročné uživatele, kteří vyžadují vhodnou kombinaci kvalitní produkce, jednoduchého použití a nevšední zvukové kvality. V rámci této série jsou k dispozici kondenzátorové i dynamické mikrofony.

Recording

LEWITT DGT 650 je stereo kondenzátorový USB mikrofon, který ve své kategorii nastavuje zcela nová měřítka kvality. Toto zařízení pracuje jak s Windows tak Mac OS X zařízeními a navíc ho lze použít i s mobilními zařízeními. Napájen může být po USB nebo pomocí Li-Ion akumulátoru. Jeho součástí je analogový předzesilovač čtyřmi módy nastavení, vypnutelný high-pass filtr, pad s dvěma různými nastaveními.

   

 

 


 

Zastoupení v ČR:
Audio Partner, s.r.o., Děkanská vinice I 1644, Praha 4 
IČO: 27114147, DIČ: CZ27114147

Velkoobchod:
Audio Partner, s.r.o., Mezi vodami 23, 143 00 Praha 4 - Modřany 
(+ 420) 244 090 443, sales@audiopartner.com | www.audopartner.com